2017-2018 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Α' ΓΥΡΟΣ  2017-2018 
 
 1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/10/2017) 
 
 
   
22:00 
 ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ  
Α'ΑΘΗΝΩΝ      5-3 
23:00 
ΑΣΤΕΡΑΣ  ΚΑΜΕΝΟΙ  5-4 
23:00
WAKE UP  AΤΡΟΜΗΤΟΙ  2-3 
23:00
VICTORY  ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  3-5 
 ΡΕΠΟ 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
 
 
 
 
 
 
 
 2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (20/10/2017)
 
     
 22:00
Α΄ΑΘΗΝΩΝ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  3-7 
 23:00
WAKE UP 
KENTΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  3-6 
23:00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ  5-8
23:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ   ΚΑΜΕΝΟΙ 

 3-0 Α/Α

 ΡΕΠΟ 
 VICTORY 
 
 
 
 
 
 
 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (27/10/2017) 
 
     
 22:00
 ΑΣΤΕΡΑΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ   8-3
 22:00
VICTORY  A'ΘΗΝΩΝ   3-5 
23:00
WAKE  UP  ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  6-4 έχει  γίνει 
 23:00
KAMENOI 
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ   5-4 έχει  γίνει 
 ΡΕΠΟ 
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
 
 
 
 4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (3/11/2017)
 
 
   
 22:00
WΑΚΕ  UP ΚΑΜΕΝΟΙ  3-2
22:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  ΑΣΤΕΡΑΣ  5-6
23:00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  Α΄ΑΘΗΝΩΝ  9-3
23:00
 VICTORY  
KENTΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  8-5 έχει  γίνει 
 ΡΕΠΟ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/11/2017)   θα  γίνει  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  19/1/2018 
 
   
 
22:00
 WAKE  UP 
AΣΤΕΡΑΣ  7-10
23:00
 ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ  2-5
23:00
 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
VICTORY  4-5
 
Α'ΑΘΗΝΩΝ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
1-6 έχει  γίνει
 22:00
ΚΑΜΕΝΟΙ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 
 
 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/11/2017)
 
   
 
 22:00
Α΄ΑΘΗΝΩΝ   WAKE  UP 2-2
 22:00
ΑΣΤΕΡΑΣ  VICTORY  6-4
 23:00
 ATΡΟΜΗΤΟΙ 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
 7-5
 23:00
 KAMENOI 
KΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ  Αναβολή
 ΡΕΠΟ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
 
 
 
 
 
 
 
 7Η  AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12/2017)
 
 
 
 
 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ   ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  5-4
22:00
VICTORY  ΚΑΜΕΝΟΙ 3-0 
23:00 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ   ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
0-3 Α/Α
22:00
 ΑΣΤΕΡΑΣ 
Α'ΑΘΗΝΩΝ  9-3
 ΡΕΠΟ 
WAKE  UP 
 
 
 
 
 
 
 
 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8(12//2017)
 
 
 
 
 22:00
Α'ΑΘΗΝΩΝ  ΚΑΜΕΝΟΙ  5-0
 22:00
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
VICTORY  7-2 
 23:00
 ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  6-10
 23:00
 WAKE  UP 
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
6-2
 ΡΕΠΟ 
ΑΣΤΕΡΑΣ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (15/12/2017)
 
 
 
 
22:00
KENTΡΟ   ΕΛΕΟΥΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ  6-10
22:00
 WAKE  UP 
VICTORY  4-3
23:00
 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΚΑΜΕΝΟΙ  4-7
23:00
 ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  5-5
 ΡΕΠΟ 
Α΄ΑΘΗΝΩΝ 
 
 
 
 
 
 
 
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (26/ 1/2018)
 
 
 
 
 23:00
WAKE UP  ATΡΟΜΗΤΟΙ     1-3
 
VICTORY 
A'AΘΗΝΩΝ Αναβολή
23:00
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
ΚΑΜΕΝΟΙ /ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ   7-2
22:30
 ΑΣΤΕΡΑΣ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ    5-3
 
 
 
 
 
 
 
 
  
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/2/2018)
 22:00 
KENTΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  WAKE  UP  3-2
22:00
VICTORY 
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 5-9
23:00
ΚΑΜΕΝΟΙ/ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 2-10
23:00
ΑΣΤΕΡΑΣ 
Α'ΑΘΗΝΩΝ
 6-5
 
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/2/2018)
 22:00
A'ΑΘΗΝΩΝ WAKE  UP 4-5
22:30
ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ
 8-2
 23:00
VICTORY 
AΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 2-8
 23:00
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΚΑΜΕΝΟΙ /ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
 13-0

 

 14η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (23/2/2018)
 22:30 
WAKE  UP  VICTORY  5-2
 22:00
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 3-1
 23:00
A'ΑΘΗΝΩΝ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 3-7
23:00  AΣΤΕΡΑΣ  ΚΑΜΕΝΟΙ /ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  8-3

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/3/2018)
 22:00
ΑΣΤΕΡΑΣ  VICTORY  3-0 υπέρ Αστέρα 
22:00
A'AΘΗΝΩΝ  
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
1-1 Α/Α
 23:00
KAMENOI/ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 
WAKE  UP 
 7-8
 23:00
AΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
 5-2 

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/3/2018)
 22:00
ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  Αναβολή 
22:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
VICTORY 
 5-3
 23:00
ΚΑΜΕΝΟΙ Α'ΑΘΗΝΩΝ
 Α/Α
0-3
 23:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  WAKE  UP 
 3-11 

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/3/2018)
 22:00
Α΄ΑΘΗΝΩΝ   ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  1-1 Α/Α 
22:00
WAKE UP 
AΣΤΕΡΑΣ 
 2-3
 23:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 5-9
 23:00
KAMENOI/ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  VICTORY 
 Αναβολή

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/2/2017)
 22:00
     
22:00
   
 
 23:00
 
 
 
 23:00
 
 
 

 

Table Properties

Γ' ΓΥΡΟΣ  (2017) 
 
 15η AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ( 17/2/2017) 
 22:00
 KΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ  
ΕΞΑΡΧΕΙΑ 
 0-1
 23:00
 WAKE  UP 
ATΡΟΜΗΤΟΙ 
 2-4
 22:00
 ΝΙΚΑΙΑ 
VICTORY
 5-3
 23:00
KAMENOI  
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
 6-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 16η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (3/3/2017)
 22:00
 VICTORY 
AΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 3-3
 22:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
WAKE  UP 
 2-3
 23:00
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ 
 6-5
 23:00
ΚΑΜΕΝΟΙ 
ΝΙΚΑΙΑ 
 Aναβολή 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 17η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/3/2017) 
 22:00
ΕΞΑΡΧΕΙΑ
WAKE  UP
 4-2
22:00
AΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
 4-3
23:00
NIKAIA 
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
 0-3
23:00
VICTORY 
KAMENOI 
 3-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 18η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (17/03/2017 ) 
 
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
 Αναβολή
 22:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
ΝΙΚΑΙΑ 
 3-0
22:00 
ΕΞΑΡΧΕΙΑ  
ΚΑΜΕΝΟΙ 
 Αναβολή
23:00 
VICTORY 
WAKE  UP 
18-2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 19η ΑΓΩΝΣΤΙΚΗ (24/03/2017)
 22:00
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  
ΝΙΚΑΙΑ 
 6-3
23:00
VICTORY  
EΞΑΡΧΕΙΑ 
3-3
22:00
 WAKE UP 
KAMENOI 
3-1
23:00
 ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
2-7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 20η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5/5/2017)
 22:00
ATΡΟΜΗΤΟΙ  
ΕΞΑΡΧΕΙΑ 
Αναβολή 
22:00 
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
ΚΑΜΕΝΟΙ 
 4-7
23:00
WAKE UP 
NIKAIA 
2-6
23:00 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
VICTORY 
 3-5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 21η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/5/2017)
 
 
 
 
22:00
AΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΚΑΜΕΝΟΙ 
 3-0 Ανευ αγώνα
23:00
VICTORY 
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
 1-7
22:00
ΕΞΑΡΧΕΙΑ 
ΝΙΚΑΙΑ 
 2-1
23:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
WAKE  UP 
 2-5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Με bold  τα παιγνίδια στο μεγάλο γήπεδο.
 
Στον παρακάτω πίνακα απεικονίζονται οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων όλων των αγωνιστικών:
  ΜΕΓΑΛΟ 21:00 22:00 23:00
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
CHRISTIAN LEAGUE 2014 - 2015
 
Α΄ΓΥΡΟΣ  
 
 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  26/09/2014
 23:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΑΣΤΕΡΑΣ
1-6
 23:00
MAROUSI  UNITED
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
1-4
 22:00
VΙCTORY
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
3-3
 21:00
WAKE  UP
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
8-2
 22:00
NIKAIA  
AΠΟΚΑΛΥΨΗ
2-1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  3/10/2014
 23:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΝΙΚΑΙΑ
5-4
 22:00
ΑΣΤΕΡΑΣ
WAKE  UP
7-1
 22:00
ΚΕΝΤΡΟ   ΕΛΕΟΥΣ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
4-0
 23:00
AπΟΚΑΛΥΨΗ
VICTORY
6-1
 21:00
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ  
MAROUSI  UNITED
1–15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10/10/2014
 21:00
NIKAIA
KATAΦΥΓΙΟ
 6-3
 22:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
VICTORY
 10-3
 22:00
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
ΜΑROUSI  UNITED
 0-5
 23:00
WAKE UP 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 3-4
 23:00
ΑΣΤΕΡΑΣ
AΠΟΚΑΛΥΨΗ 
 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  17/10/2014
 21:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ
WAKE UP
 4-3
 22:00
KATAΦΥΓΙΟ
VICTORY
 4-8
 22:00
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΑROUSI UNITED
 4-1
 23:00
ATΡΟΜΗΤΟΙ
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 0-0
 23:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
NIKAIA
 3-5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  31/10/2014
21:00 
ΝΙΚΑΙΑ
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
 1-4
22:00
VICTORY
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 4-4
22:00
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
 7-6
23:00
MAROUSI UNITED
WAKE  UP
0-3 Α/Α
23:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΑΣΤΕΡΑΣ
 4-0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  7/11/2014
 21:00
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
 7-9
22:00
WAKE UP
ΝΙΚΑΙΑ
 5-8
22:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
MAROUSI UNITED
 2-4
23:00
KENTΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 3-4
23:00
ΑΣΤΕΡΑΣ
VICTORY
 7-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  14/11/2014
21:00 
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ
 5-10
22:00
ΜΑROUSI  UNITED
ΝΙΚΑΙΑ
 2-8
22:00
ATΡΟΜΗΤΟΙ
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
 5-3
23:00 
VICTORY
WAKE  UP
 2-0
23:00
AΠΟΚΑΛΥΨΗ
ΑΛΚΙΙΒΙΑΔΟΥ
 12-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  21/11/2014
 21:00
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
 8-0
 22:00
ΝΙΚΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ
 2-4
 22:00
WAKE  UP
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 1-6
 23:00
MAROUSI UNITED
VICTORY
 6-3
 23:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
 5-7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28/11/2014
21:00
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 4-3
22:00
MAROUSI  UNITED
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 2-6
22:00
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΝΤΡΟ   ΕΛΕΟΥΣ
 5-3
23:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
WAKE  UP
 12-1
23:00
VICTORY
ΝΙΚΑΙΑ
 2-3
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ
 
 
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  12/12/2014
 21:00
KENTΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
VICTORY 
9-2
22:00 
AΣΤΕΡΑΣ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
8-1
22:00 
WAKE UP  
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ 
6-4
23:00  
AΠΟΚΑΛΥΨΗ 
ΝΙΚΑΙΑ
0-3 
 23:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  
MAROUSI  UNITED
8-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  19/12/2014
 21:00 
ΜΑROUSI  UNITED
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ 
 5-3
 22:00
WAKE  UP 
AΣΤΕΡΑΣ
 0-4
22:00 
 VICTORY 
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 1-5
23:00
NΙΚΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 5-5
23:00
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
 3-4
 
 
 
 
 
 
 
.
  
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  9/01/2015
 21:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
WAKE  UP
 8-2
 22:00
KATAΦΥΓΙΟ 
ΝΙΚΑΙΑ
 5-2
 22:00
ΜΑROUSI  UNITED
KEΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ 
 4-7
 23:00
VICTORY 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 1-6
 23:00
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ  
ΑΣΤΕΡΑΣ 
 2-1
 
 
 
 
 
 
 
.
 
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  16/01/2015
 21:00
VICTORY
KATAΦΥΓΙΟ
 
 22:00
MAROUSI UNITED
AΣΤΕΡΑΣ
 0-5
 22:00
ΝΙΚΑΙΑ
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 6-5
 23:00
WAKE UP
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
 5-10
 23:00
 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
 2-5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  30/01/2015
 21:00
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
VICTORY
8-3
 22:00
WAKE  UP 
ΜΑROUSI UNITED
0-3 A/A
 22:00
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ 
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 3-6
 23:00
KENΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  
ΝΙΚΑΙΑ
2-4 
 23:00
ΑTΡΟΜΗΤΟΙ 
ΑΣΤΕΡΑΣ 
 7-5
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  06/02/2015
 21:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
 
 22:00
 NIKAIA 
WAKE UP
 4-4
 22:00
 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ  
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ
7-1 
 23:00
 MAROUSI UNITED
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 4-3
 23:00
 VICTORY 
ΑΣΤΕΡΑΣ
 0-3 Α/Α
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13/2/2015
 21:00
 ΝΙΚΑΙΑ
ΜΑROUSI UNITED
 5-11
 22:00
 AΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
 6-4
 22:00
 WAKE UP
VICTORY
 4-0 
 23:00
 ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
 5-3
 23:00
 ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
 0-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   06/3/2015
 ΓΗΠΕΔΟ       ΣΚΟΡ
 21:00
 KATAΦΥΓΙΟ 
ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
 
1-9
 22:00
 ΑΣΤΕΡΑΣ 
ΝΙΚΑΙΑ
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 22:00
 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ 
WAKE  UP
 
5-4
 23:00
 VICTORY
MAROUSI  UNITED
 
7-6
 23:00
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ
 
10-1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  20/3/2015
ΓΗΠΕΔΟ       ΣΚΟΡ
 21:00
 NIKAIA 
VICTORY
 
      4-4
 22:00
 ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ
 
 
 22:00
 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ 
MAROUSI   UNITED
 
       5-4
 23:00
 KENTΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
  
      5-0
 23:00
 WAKE  UP 
ATΡΟΜΗΤΟΙ 
                     3-9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΑΣΤΕΡΑΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ