ΚΥΠΕΛΛΟ 2017

 
ΚΥΠΕΛΛΟ 2017
 
TΕΛΙΚΟΣ  ΣΚΟΡ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ    Α'ΑΘΗΝΩΝ 

22:00

8/9/2017

       
 
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΣΚΟΡ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  ΑΣΤΕΡΑΣ  4-2 22:00
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  Α΄ΑΘΗΝΩΝ  4-5  22:00

 

 
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΣΚΟΡ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  VICTORY  8-2 22:00
AΣΤΕΡΑΣ  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  6-2 22:00
AΆΘΗΝΩΝ   WAKE UP  5-1 23:00
AΛΚΙΒΙΑΔΟΥ   ΕΞΑΡΧΕΙΑ  8-2  23:00 

 

 
                    1ος ΟΜΙΛΟΣ
 
  Ομάδες Βαθμ. Ν Ι Η Γκολ Αγώνες
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ  12 4 0 0 16-7 4
2 ΑΣΤΕΡΑΣ 9 3 0 1 15-10 4
3 WAKE  UP 6 2 0 2 15-14 4
4 ΕΞΑΡΧΕΙΑ  3 1 0 3 8-12 4
5 NIKAIA  0 0 0 4 3-14 4
               
 
 
                   2ος ΟΜΙΛΟΣ 
 
  Ομάδες Βαθμ. Ν Ι Η Γκολ Αγώνες
1 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  12 4 0 0 31-23 4
2 ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  9 3 0 1 19-14 4
3 Α΄ΑΘΗΝΩΝ 6 2 0 2 18-16 4
4 ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 3 1 0 3 10-17 4
5 VICTORY  0 0 0 4 6-15 4
               
 
 
 
Mετά το  πέρας  των  αγωνιστικών των  2 ομίλων, ακολουθούν τα  προημητελικά ΣΥΜΦΩΝΑ με  τις τελικές βαθμολογίες  των  2  ομίλων.
 
Τα  ζευγάρια στα  προημητελικά   θα είναι  ώς  εξής :
 
Α1 -Β4  
Β2- Α3   
Α2 -Β3
Β1- Α4
 
 
Αποτελέσματα  5ης  Αγωνιστικής  Κυπέλλου   16/6/2017
 
1ος  Ομιλος
 
22:00  ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΞΑΡΧΕΙΑ       5-2
22:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ – WAKE UP   6-4
 
ΡΕΠΟ :
 
2ος  Ομιλος
 
23:00   VICTORY – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ                        4-6
            ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΚΕΝΤΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ     5-3
 
ΡΕΠΟ :  Α΄ΑΘΗΝΩΝ 
 
 
 
Αποτελέσματα  4ης  Αγωνιστικής  Κυπέλλου  9/6/2017 
 
1ος  Ομιλος
 
22:00  ΑΣΤΕΡΑΣ – WAKE UP    6-4
22:00  NIKAIA – EΞΑΡΧΕΙΑ      1-6 
 
ΡΕΠΟ : ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 
 
2ος  Ομιλος
 
23:00  VICTORY – ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ  ( 3-0  Ανευ  Αγώνα )
23:00  A'AΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ   8-10  
 
ΡΕΠΟ : ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ 
 
 
Αποτελέσματα  3ης Αγωνιστικής Κυπέλλου  2/6/2017 
 
1ος  Ομιλος
 
22:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ -ΕΞΑΡΧΕΙΑ   (3-0  Ανευ  Αγώνα  )
23:00   ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΑΙΑ  1-0 
 
ΡΕΠΟ :  WAKE  UP 
 
2ος  Ομιλος
 
22:00  VICTORY – A'ΑΘΗΝΩΝ     1-4
23:00  ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ – ΔΙΑΤΗΤΕΣ  5-8
 
ΡΕΠΟ :  ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 
 
 
Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής  26/5/2017 
 
1ος  Ομιλος
 
22:00  ΑΣΤΕΡΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ          3-4
22:00  WAKE UP -ΝΙΚΑΙΑ                  4-2 
 
ΡΕΠΟ :  EΞΑΡΧΕΙΑ 
 
2ος  Ομιλος
 
23:00  VICTORY – KENTΡΟ  ΕΛΕΟΥΣ    1-2 
23:00  ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – Α΄ΑΘΗΝΩΝ         3-5  
 
ΡΕΠΟ : ΔΙΑΤΗΤΕΣ 
 
 
 
Αποτελέσματα 1ης  Αγωνιστικής  κυπέλλου  19/5  
 
1ος Ομιλος 
 
         ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ – ΝΙΚΑΙΑ  (3-0  Α/Α) 
22:00 WAKE  UP – EΞΑΡΧΕΙΑ(3-0 Α/Α)
 
ΡΕΠΟ :  ΑΣΤΕΡΑΣ
 
2ος  Ομιλος 
 
22:00  Α΄ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣ  (3-0 Α/Α) 
23:00  ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ   6-7 
 
ΡΕΠΟ : VICTORY
 
 

 

 

 

 

 

Mετά το  πέρας  των  αγωνιστικών των  2 ομίλων, ακολουθούν τα  προημητελικά ΣΥΜΦΩΝΑ με  τις τελικές βαθμολογίες  των  2  ομίλων.
 
Τα  ζευγάρια στα  προημητελικά   θα είναι  ώς  εξής :
 
Α1 -Β4  
Β2- Α3   
Α2 -Β3
Β1- Α4